ابزارهای زیبا سازی برای سایت و وبلاگ ">melodic
ابتدا در منوی Start عبارت gpedit.msc را وارد کرده و Enter بزنید.
در پنجره Local Group Policy Editor از پنل سمت چپ مسیر زیر را طی کنید:

Computer Configuration > Administrative Templates > System > Troubleshooting and Diagnostics > Windows Boot Performance Diagnostics

اکنون از قسمت سمت راست پنجره، بر روی Configure Scenario Execution level دوبار کلیک کنید.
در پنجره جدید، گزینه Enabled را انتخاب نمایید. همچنین (ترفندستان) اطمینان پیدا کنید در قسمت Scenario Execution Level گزینه Detection, Troubleshooting and Resolution در حالت انتخاب باشد.
اکنون بر روی دکمه OK کلیک کنید.
حال ویندوز را یکبار Restart نمایید.
اکنون Windows Boot Performance Diagnostics فعال بوده و به تشخیص و حل مشکلاتی که باعث کندی بالا آمدن ویندوز می‌شود می‌پردازد.

دقت نمایید برای این که Windows Boot Performance Diagnostics به درستی کار کند، بایستی سرویس (Diagnostic Policy Service (DPS در محیط ویندوز فعال باشد. برای اطمینان این قضیه:
در منوی Start عبارت Services را تایپ کرده و Enter بزنید.
در پنجره باز شده Diagnostic Policy Service را یافته و اطمینان پیدا کنید وضعیت (Status) آن بر روی Started قرار گرفته است.


برچسب‌ها:
[ پنجشنبه ۳ امرداد ۱۳٩٢ ][ ٤:۱٠ ‎ب.ظ توسط سلوا ] نظرات ()


برای این کار شما با استفاده از کلیدهای Shift و Ctrl و ترکیب آنها را به حالت انتخاب در میارید یا بااستفاده از  از ماوس، آیتم‏های مورد نظرتون را با ایجاد یک مستطیل نقطه‏ چینی انتخاب میکنید.اما شما میتونید بااستفاده از چک باکس انهارا به راحتی انتخاب کنید.بقیه در ادامه مطلب


برچسب‌ها:

[ ادامه مطلب ]
[ پنجشنبه ۳ امرداد ۱۳٩٢ ][ ٢:٤٢ ‎ب.ظ توسط سلوا ] نظرات ()


در منوی Start عبارت Folder Options را وارد کرده و Enter بزنید. در پنجره Folder Options به تب View بروید و تیک گزینه Hide protected operating system files را بردارید و Yes را انتخاب کنید. سپس پنجره را OK کنید.
اکنون وارد Computer شوید.
حال به مسیر C:WindowsGlobalizationMCT مراجعه کنید.
در این مسیر 5 فولدر مشاهده می‏کنید. این 5 فولدر متعلق به 5 تم مخفی هستند  و عبارات 2 حرفی که در نام آنها مشاهده می‏کنید مخفف کشورهایی هستند که در بالا نام بردیم.
به دلخواه وارد یکی از پوشه‏ها شوید. سپس به فولدر Theme مراجعه کنید و بر روی فایل موجود در آن دو بار کلیک کنید.
تم مورد نظر انتخاب شده و در حافظه ویندوز ذخیره شده است.
این کار را در هر 5 فولدر انجام دهید.

اکنون در صورتی که بر روی فضای خالی از صفحه دسکتاپ راست کلیک کنید و Personalize را انتخاب کنید، در قسمت My Themes این 5 تم جدید را مشاهده میکنید. با کلیک بر روی هر کدام تم مورد نظر انتخاب می‏شود.


برچسب‌ها:
[ سه‌شنبه ۱ امرداد ۱۳٩٢ ][ ۱۱:٢٥ ‎ب.ظ توسط سلوا ] نظرات ()

かわいい系?w